reklama

Straż Miejska dostanie nowy samochód

Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2021 10:10, red
Władze Kęt szukają dostawcy nowego samochodu dla Straży Miejskiej.
Straż Miejska dostanie nowy samochód

Zdania na temat zasadności funkcjonowania Straży Miejskiej są w Kętach, jak i w całej Polsce, podzielone. Jedni uważają, że to formacja kompletnie niepotrzebna, a pieniądze na jej utrzymanie powinny zasilić budżet policji. Nie brakuje jednak opinii, że Straż Miejska jest potrzebna, ponieważ podejmuje szereg drobnych interwencji, odciążając w ten sposób policję.

Chodzi tu choćby o kontrole posesji w sprawie spalania śmieci przez niektórych mieszkańców czy kontrole z zakresu gospodarki śmieciowej.

Tak czy inaczej, byt Straży Miejskiej w Kętach nie jest zagrożony. Przynajmniej w czasie rządów burmistrza Krzysztofa Klęczara. Burmistrz ogłosił właśnie, że gmina kupi nowy pojazd dla Straży Miejskiej – do kwoty 130 tys. zł. Magistrat czeka na oferty od dostawców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy