reklama

Stłuczka na krajówce w Bulowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 22.10.2021 09:00,
Kolizja na DK52.
Stłuczka na krajówce w Bulowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W piątek (22.10) przed godz. 9:00 rano do kolizji z udziałem dwóch samochodów doszło w Bulowicach, na odcinku drogi krajowej między stadionem a kościołem, na pasie w kierunku Kęt.

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu interweniują policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Jedna osoba wymaga pomocy medycznej.

Jak wstępnie ustalili policjanci obywatel Rumunii kierujący lawetą marki VW najechał na tył samochodu marki VW Passat którym kierowała 32 – letnia mieszkanka powiatu wadowickiego. Kierująca zatrzymała się przed skrzyżowaniem, aby wykonać skręt w lewo.

Do szpitala na badania Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującą vw, będącą w ciąży. Razem z kobietą poróżował jej mąż oraz roczna córeczka, jednakże nie doznali oni żadnych obrażeń ciała.


foto: KPP Oświęcim i nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy