reklama

Staranował fiata i wylądował w rowie

, Na sygnale, Wiadomości, 14.10.2021 21:01, eł

Do wypadku doszło niedaleko Suchej Beskidzkiej, w Kukowie.

Staranował fiata i wylądował w rowie

W Kukowie na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Suchej Beskidzkiej do Żywca zderzyły się dzisiaj (14 października) w godzinach popołudniowych dwa samochody osobowe. Zawinił kierowca mercedesa, który nie zachował bezpiecznej odległości od fiata poprzedzającego jego samochód.

Gdy doszło do krytycznej sytuacji, próbował jeszcze uniknąć zderzenia, jednak było już na to za późno. Mercedes wjechał w tył fiata, po czym wypadł z jezdni i na boku wylądował w przydrożnym rowie. Kierowcy przewróconego samochodu nic się nie stało, ucierpiał natomiast mężczyzna za kierownicą drugiego auta. Zespół ratownictwa medycznego zabrał go do szpitala na badania.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy