reklama

Sprawca przemocy domowej wylądował na bruku

Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2021 13:19,
Policjanci kolejny raz skorzystali z uprawnień, jakie dała im ustawa antyprzemocową i wydali nakaz opuszczenia domu w stosunku do 46-letniego sprawcy przemocy wobec żony.
Sprawca przemocy domowej wylądował  na bruku
22 września przed godziną 19:00 policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej mającej miejsce na terenie powiatu suskiego.

- Na miejscu ustalono, że mąż stosował wobec żony przemoc fizyczną jak i psychiczną. Policjanci, aby zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, zatrzymali mężczyznę, który następnie trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych w suskiej komendzie. Następnie, po zbadaniu sytuacji zwolnili 46-latka ale wydali mu nakaz natychmiastowego opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się do niego i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe 14 dni. Sprawą zajęli się też policjanci kryminalni, którzy prowadzą czynności sprawdzające w sprawie znęcania. Za znęcanie się nad rodziną grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Dobrzewieciekto, 26.09.2021 16:03

Trzeba się lepiej ukrywać :/