Sprawca nocnej kolizji drogowej był poszukiwany

, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2019 10:50,
Sprawca nocnej kolizji drogowej był poszukiwany

Jak informuje policja, w nocy z 25/26 września w Łękach, na trasie Kęty-Oświęcim, policjanci zatrzymali poszukiwanego przez pszczyński Sąd 26 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna wpadł gdyż spowodował kolizję drogową.

Tuż po godzinie 23.00 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej do której doszło w Łękach na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Akacjową. Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. W trakcie czynności na policjanci ustalili, że 26 – letni mieszkaniec Kęt kierując samochodem marki BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Renault Kangoo którym kierował 37 – letni mieszkaniec Kęt.

Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat i punkty karne, a następnie dokonali jego zatrzymania gdyż okazało się, że był również poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pszczynie do odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenie porządkowe.

W związku z powyższym 26 – latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

źródło: KPP Oświęcim, foto: oswiecim112.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy