reklama

Sprawca kradzieży z włamaniem w Andrychowie zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 23.02.2023 09:30,
Policjanci z Andrychowa ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem.
Sprawca kradzieży z włamaniem w Andrychowie zatrzymany
W listopadzie 2022 roku policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie dostali informację o kradzieży z włamaniem do piwnicy w jednym z andrychowskich bloków. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że łupem złodzieja padły elektronarzędzia, których wartość właściciel wycenił na kwotę ponad 3800 złotych.


Kryminalni poszukiwali sprawcy, jednak podjęte czynności nie przyniosły założonego efektu, dlatego dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy przestępstwa.

- Policjanci jednak cały czas wracali do przedmiotowej sprawy analizując materiały w niej zgromadzone. W toku prowadzonych czynności ustalili, że piła spalinowa pochodząca z tej kradzieży (warta 1200 złotych) znajduje się w jednym z lombardów na terenie miasta. Kryminalni dotarli do mężczyzny, który ją tam oddał, a następnie ustalili osobę, od której piła została zakupiona. Jak się okazało, był to 44-letni mieszkanie powiatu oświęcimskiego - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Kilka dni temu mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy