reklama

Sprawca kolizji podejrzany o kierowanie pod wpływem narkotyków

, Na sygnale, Wiadomości, 27.05.2021 11:21,
Sprawca kolizji podejrzany o kierowanie pod wpływem narkotyków

Jak już informowaliśmy, w środę (26.05) 41 – letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny słup elektryczny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12.00 w Kętach na ulicy Legionów.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 41- latek, kierując samochodem marki Toyota na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem po czym wypadł z jezdni i uderzył w słup elektryczny. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala na leczenie. Wstępne badania lekarskie wykazały, że w organizmie mężczyzny znajdowały się opioidy oraz benzodiazepiny - informuje Małgorzata Jurecka rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz kierowania oraz wysoka grzywna.

kęty wypadek

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy