reklama

Spowodował kolizję i odjechał z miejsca. Kierowca poszukiwany [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 29.07.2021 10:46,
Kierowca citroena C5 combi, który po kolizji z hondą odjechał z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany przez policję.
Spowodował kolizję i odjechał z miejsca. Kierowca poszukiwany [AKTUALIZACJA]

2 lipca 2021 (piątek) o godzinie 16.50 w Kętach na ulicy Wszystkich Świętych kierowca samochodu marki Citroen C5 combi, w koloru ciemnego, na zagranicznych numerach rejestracyjnych, uderzył w zaparkowany przy ulicy samochód marki Honda, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Pracujący nad sprawą policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń kęckiego komisariatu Policji zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wygląd pojazdu biorącego udział w kolizji drogowej.

- Apelujemy do osób, które rozpoznają pojazd na zdjęciu z monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość

- informuje policja.

AKTUALIZACJA: 15:00

Jak informuje policja, w czwartek po południu z policjantami Komisariatu Policji w Kętach telefonicznie skontaktował się właściciel pojazdu, 52 – latek, który aktualnie przebywa zagranicą, a który potwierdził, że brał udział w w/w zdarzeniu. Dzięki temu osoba poszkodowana będzie mogła odzyskać koszt naprawy samochodu.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy