reklama

Sporo stłuczek na drogach

Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2018 13:25, PG
Poniedziałkowa kronika policyjna. Śliskie drogi dają się we znaki kierowcom.
Sporo stłuczek na drogach

W poniedziałek (24.09.) około godz. 5:40 na ul. Krakowskiej w Andrychowie kierujący samochodem marki audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył samochodu ford galaxy. Sprawca został ukarany mandatem

Na tej samej ulicy, dwie godziny później, doszło do kolejnej – takiej samej - stłuczki. Kierujący samochodem mercedes sprinter nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na tył pojazdu opel astra. Sprawca został ukarany mandatem.


Natomiast przed godz. 09.00 na ul. Zegadłowicza w Wadowicach miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów na wysokości pawilonu Lidl. Kierująca samochodem toyota rav nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy samochodem marki opel astra, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Sprawczyni została pouczona.

Około godz. 11:00 w Zebrzydowicach kierujący samochodem marki ford nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu marki honda, doprowadzając do najechania na jego tył. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca został pouczony.

Z kolei w Targanicach na os. Wawrzynówka około godz. 17:40 kierujący samochodem marki seat nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki renault. Uczestnicy byli trzeźwi a sprawca został ukarany mandatem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 26.09.2018 07:16

to nie śliska nawierzchnia to słabe umiejętności kierowców i cwaniactwo p. redaktorze daruj sobie pan te dopiski niebezpieczne skrzyżowanie śliska nawierzchnia czy to nie kierowca ma ocenić sytuacje na drodze????? pozdrawiam.