reklama

Spokojne święta na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 28.12.2020 09:00, PG, foto: archiwum
Doszło tylko do kilku kolizji, najczęściej z udziałem zwierzyny.
Spokojne święta na drogach

Jak przekazuje nam rzecznik prasowa KPP Wadowice Agnieszka Petek tegoroczne święta na drogach przebiegły bardzo spokojne. Doszło tylko do siedmiu zdarzeń.

W Wigilię w miejscowości Ponikiew z samego rana na jadący samochód spadł konar drzewa. Kilka godzin później w miejscowości Chrząstowice kierująca volkswagenem wykonując manewr wymijania nie zachowała bezpiecznej odległości i doprowadziła do zdarzenia.

Z kolei o godz. 14:00 na ul. Beskidzkiej w Andrychowie kierujący oplem w trakcie wykonywania manewru cofania najechał na samochód marki peugeot.

W Boże Narodzenie na os. Moskwiki w Rzykach kierujący samochodem marki honda w tracie wykonywania manewru omijania innego pojazdu będącego w ruchu, nie zachował ostrożności i zderzył się zaparkowaną skodą.

26 grudnia oraz 27 grudnia doszło w sumie do czterech kolizji z udziałem sarny.

Za to do śmiertelnego wypadku doszło tuż przed świętami. W środę (23.12.) na drodze w Wysokiej (gmina Wadowice) samochód osobowy potrącił pieszą, która zginęła na miejscu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy