Sobota. Niespokojny wieczór. Strażacy i ratownicy w akcji [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 10.03.2018 21:55, PG/WB
Akcja ratownicza w Zagórniku, Frydrychowicach i Andrychowie.
Sobota. Niespokojny wieczór. Strażacy i ratownicy w akcji [AKTUALIZACJA]

W sobotę (10.03.) wieczorem, po godz. 18:00, na ul. ks. Leszka Solakiewicza w Zagórniku k. Andrychowa została wezwana karetka pogotowia a później jednostki straży pożarnej.

Jak się dowiadujemy młoda kobieta, podczas pobytu w łazience, zasłabła i została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.Prawdopodobnie zatruła się tlenkiem węgla. Na miejscu budynek sprawdzili strażacy.

O tej samej porze w jednym z domów we Frydrychowicach pękła rura i zalało prawie cały budynek. Strażacy wypompowywali wodę.

Natomiast po 20:00 w bloku przy ul. Lenartowicza 50 w Andrychowie istniało podejrzenie, że ktoś przebywa zamknięty w jednym z mieszkań i nie ma z nim kontaktu. Okazało się jednak, że nikomu nic się nie stało.


Zagórnik
Andrychów


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy