reklama

Śmiertelny wypadek na torach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2019 09:15,
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek rano.
Śmiertelny wypadek na torach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

We wtorek (28.05.) rano na nasypie torów w rejonie ulicy Zacisze w Bulowicach pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę.

Sprawa jest wyjaśniana przez policję. Jak ustalono, zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w rejonie torów przekazał około godziny 9:00 rano maszynista nadjeżdżającego pociągu. Niewykluczone więc, że mężczyzna został potrącony przez pociąg wcześniej jadący tą trasą.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu działania prowadzą: straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Prokurator ustala przyczyny tego zdarzenia.
- W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że zwłoki należą do 43 - letniego mieszkańca Gminy Kęty. Ze wstępnych ustaleń wynika również, że mężczyzna mógł zostać potrącony przez pociąg. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy