reklama

Śmierć w lesie

, Na sygnale, Wiadomości, 27.09.2021 09:35, eł

Mężczyzna miał wypadek podczas grzybobrania.

Śmierć w lesie

W sobotę pisaliśmy o poszukiwaniach 72-letniego mieszkańca gminy Stryszawa, który ciągnikiem wybrał się na eskapadę po okolicznych lasach. Mężczyzna zamierzał zbierać grzyby.

Wyruszył z domu w piątek (24 września). Gdy na noc nie wrócił do domu, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W akcję poszukiwawczą włączyli się, oprócz policjantów i strażaków, ratownicy GOPR. To oni natknęli się na ciało poszukiwanego 72-latka w okolicach Kukowa.

Mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor. - Prawdopodobnie omijał drzewo i wtedy ciągnik się przewrócił. Wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu – mówi Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy