reklama

Śmierć w jacuzzi

, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2022 16:25, DK
Mężczyzna zmarł w hotelowym jacuzzi w okolicach Wadowic. Prokuratura wszczęła śledztwo.
Śmierć w jacuzzi
Do nietypowej i tragicznej sytuacji doszło w środę (25.05). Nieprzytomnego mężczyznę w jacuzzi znalazła para, która również korzystała z usług hotelu. Pomoc została wezwana natychmiast. Okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Jak przekazuje nam Prokurator Rejonowy Marta Łuczyńska z Prokuratury w Wadowicach, śmierć mężczyzny nastąpiła w hotelu na terenie powiatu wadowickiego. W sprawie wszczęte jest śledztwo z art. 155 kodeksu karnego (Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.)

Mężczyzna był w wieku około 60 lat. Nic nie wskazuje na to, że do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie. Sekcja zwłok się odbyła, ale całościowe wyniki będą ogłoszone po przeprowadzeniu dalszych badań.

foto poglądowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

inell, 08.06.2022 22:03

U ludzi którzy mieli kiedykolwiek styczność z prokuraturą w Wadowicach wiadomość o wszczętym przez nich dochodzeniu spędza sen z powiek