reklama

Śledztwo prokuratury po ataku nożem na Pańskiej Górze

, Na sygnale, Wiadomości, 19.08.2021 19:45, DK
Od tych tragicznych wydarzeń minęło już 9 miesięcy i...
Śledztwo prokuratury po ataku nożem na Pańskiej Górze

22 listopada 2020 roku, w niedzielne popołudnie, informowaliśmy o dramatycznej sytuacji, jaka rozegrała się na na Pańskiej Górze, w rejonie al. Wietrznego w Andrychowie.

Poszkodowany został 21-letni motocyklista, który w niedzielę po południu wraz z ojcem jeździł na Pańskiej Górze. Relacjonował, że został zaatakowany nożem. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Potem prokuratura przekazała też wersję napastnika. 39– latek przyznał się do ataku nożem, ale powiedział, że działał w obronie własnej ponieważ został ofiarą napaści.

Zobacz: Sensacyjne ustalenia śledczych w sprawie zajścia na Pańskiej Górze (24.11.2020)

Minął już niemal rok i okazuje się, sprawa ciągle nie została ostatecznie wyjaśniona przez śledczych.

- Postępowanie jest na biegu i nie jest zakończone. Trwają czynności dowodowe. Wszystko zależy od biegłych, od ich opinii zależą dalsze losy tej sprawy - informuje nas zastępca prokuratora rejonowego w Wadowicach Zbigniew Piątek.

Jak nieoficjalnie się dowiadujemy, prowadzony jest ostatni etap śledztwa. Policja gromadzi resztę materiałów dowodowych i ma do przeprowadzenia jeszcze kilka czynności. Wkrótce poznamy wynik śledztwa odnośnie zdarzenia, który wstrząsnęło nie tylko lokalną opinią publiczną.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy