reklama

Seximpreza w Brukseli z wadowickim akcentem

Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2020 11:47, red
Policja wyjaśnia sprawę.
Seximpreza w Brukseli z wadowickim akcentem
Jak informuje RMF FM, wadowicka policja sprawdza, czy organizator słynnej seksimprezy w Brukseli z udziałem węgierskiego polityka, to poszukiwany od ponad roku przez wadowicką policję Polak Dawid Manzheley.

- Mężczyzna, o którym mowa, jest poszukiwany przez policję za oszustwa, a sprawą zajmuje się wadowicka policja, bo jego ostatnim miejscem zameldowania były właśnie Wadowice – informuje RMF.


O co w tym wszystkim chodzi? Jak informują media, policja w Brukseli weszła do lokalu w którym 25 mężczyzn uprawiało z sobą seks. Z powodu restrykcji covidowych wszyscy dostali mandaty.

Jeden z uczestników próbował uciec przez okno i zejść po rynnie. Jak się okazało był to József Szájer - węgierski europoseł, prominentny polityk konserwatywnego Fideszu, jeden z autorów konstytucji, która "zamknęła furtkę" do ewentualnego wprowadzenia małżeństw jednopłciowych. Szájer zrezygnował z mandatu europosła jeszcze przed upublicznieniem całej afery.

Funkcjonariusze z Brukseli i Wadowic będą musieli zweryfikować informację i potwierdzić, czy organizator seximprezy Brukseli i człowiek poszukiwany przez policję z Wadowic to na pewno jest ta sama osoba.

Onet ustalił, że jest to ta sama osoba.


źródło: RMF

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gepard czester, 03.12.2020 23:43

Ten ..Polak' uczył się plucia na Polskę w Tel Awiwie, ale widocznie był zbyt tępy i teraz musi dawać dupy w Brukseli. Wystarczy wpisać w google ,,Manzheley jew' i od razu wiadomo co to za cwel.

z Kęt, 03.12.2020 14:09

A postępowi Europejczycy twierdzili, że to dyktator z Żoliborza zagląda do alkowy, a tu takie rzeczy w centrum nowoczesnej Europy ;-) Ich ciało, ich sprawa !