reklama

Seryjny podpalacz zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 19.02.2019 10:20, red

Policjanci zatrzymali podpalacza i udaremnili pożar.

Seryjny podpalacz zatrzymany
Jak informuje policja, 15 lutego policjanci Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim zatrzymali na gorącym uczynku 17-letniego mieszkańca Suchej Beskidzkiej, który usiłował podpalić niezamieszkały budynek w Grzechyni.

- Dzięki szybkiej reakcji sąsiadów, którzy w porę powiadomili policję oraz interweniujących policjantów, którzy ugasili zarzewie ognia w kilku miejscach, udało się uniknąć rozprzestrzenieniu się ognia i spaleniu budynku. W toku czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ten w połowie stycznia i na początku lutego już dwukrotnie podpalał ten sam budynek dokonując wcześniej kradzieży z włamaniem przedmiotów znajdujących się wewnątrz - informuje policja.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, policjanci odzyskali skradzione przedmioty w miejscu zamieszkania mężczyzny. 17-latek odpowie za swoje czyny przed sądem karnym. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy