reklama

Seria wypadków na drogach powiatu [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 09.09.2018 18:58, red
Niespokojny niedzielny wieczór na drogach.
Seria wypadków na drogach powiatu [AKTUALIZACJA]
Do zdarzenia doszło w niedzielę (9.09) ok. 18:40 w Jaroszowicach k. Wadowic na drodze krajowej nr 28. Miało tam miejsce zderzenie samochodu osobowego z motocyklem.

Na miejscu są służby ratunkowe. Wstępnie wiadomo, że dwie osoby są poszkodowane - motocyklista z pasażerką. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowani trafili do szpitala.

Przez pewien czas droga była zablokowana, obecnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Do innego wypadku drogowego doszło około godziny 20:00 w Tomicach na ulicy Wspólnej. Tam poszkodowane zostały dwie osoby [na zdjęciu górnym]

Po godz. 20.00 kolejny wypadek - tym razem w miejscowości Ryczów, przy granicy z Półwsią. Tam miało miejsce zderzenie motocyklisty z zaprzęgiem konnym. Trzy osoby zostały ranne. Wezwano śmigłowiec LPR.

Wypadek w Jaroszowicach


Wypadek w Ryczowie
Wypadek w Tomicach


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy