reklama

Seria nocnych pożarów budynków

Na sygnale, Wiadomości, 18.10.2020 08:47,
Sezon grzewczy rozpoczęty, niestety przybywa pożarów.
Seria nocnych pożarów budynków
W nocy z piątku na sobotę do pożaru doszło w miejscowości Zachełmna w powiecie suskim [na zdjęciu]. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków. Straty są bardzo duże.

Spłonął cały budynek gospodarczy, w którym zlokalizowana była kotłownia i najprawdopodobniej tam właśnie zaczął się pożar. Częściowo zniszczeniu uległ również dom mieszkalny.

Również w nocy z piątku na sobotę do pożaru doszło w miejscowości Zygodowice (powiat wadowicki). Tam zaczęło iskrzyć od przyłącza energetycznego. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków, udało się zapobiec większym stratom.

Kolejny pożar domu miał miejsce w niedzielę ok. 2.30 w miejscowości Ponikiew k. Wadowic. Jak informują nas strażacy, prawdopodobnie od rozszczelnionego komina zaczęło się palić poszycie dachowe. Dzięki szybkiej akcji pożar udało się szybko opanować. Część dachu jest uszkodzona. Nikomu nic się nie stało.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy