reklama

Seria kolizji drogowych. Ten kierowca zbyt późno zauważył rondo

, Na sygnale, Wiadomości, 21.12.2020 10:33,
Seria kolizji drogowych. Ten kierowca zbyt późno zauważył rondo
W ciągu minionego weekendu (18-20.12.2020) w znacznym stopniu pogorszyły się warunki drogowe. Duża mgła ograniczyła kierowcom widoczność, natomiast nagłe hamowanie na śliskiej nawierzchni sprawiły, że na efekty nie trzeba było długo czekać. Tylko w powiecie oświęcimskim doszło do 9 kolizji drogowych, poniżej kilka przykładów.


W nocy z 20/21 grudnia 2020 o godzinie 1.00 w Nowej Wsi 28 – letni mieszkaniec powiatu bieruńsko – lędzińskiego, kierując samochodem marki Mercedes jadąc ulicą Malecką zbyt późno zauważył rondo przez które przejechał z dużą prędkością, po czym uderzył w ogrodzenie posesji [na zdjęciu].

W sobotę do niegroźnych kolizji doszło również na drodze krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie, Woźnikach (gmina Tomice) i w Barwałdzie Dolnym, Witanowicach oraz w Roczynach na ulicy Modrzewiowej, a w niedzielę w Choczni i na obwodnicy w Andrychowie.

Na sprawców większości kolizji policjanci nałożyli mandaty karne, a pozostałe trafią z wnioskami o ukaranie sprawców do sądu.

Policjanci apelują: Zwolnij i zmień styl jazdy na zimowy.foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy