reklama

Samochód wypadł z drogi. Ślisko! [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 11.12.2020 12:35, DK
Poważny wypadek, na miejscu interweniują służby ratownicze.
Samochód wypadł z drogi. Ślisko! [FOTO]

W piątek (11.12) po godzinie 12:00 do bardzo poważnego wypadku doszło na drodze Nidek - Wieprz. Samochód wypadł tam z drogi i dachował.

Na miejscu są już służby ratownicze. Wstępnie wiadomo, że kobieta podróżująca samochodem została poszkodowana.

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Kierowcy powinni w tym miejscu uważać, bo miejscami na tej trasie zwłaszcza w zacienionych miejscach jest prawdziwe lodowisko. Jednak nie tylko o to chodzi. Mieszkańcy zwracają uwagę, że kierowcy często przesadzają tam z prędkością i dochodzi do podobnych zdarzeń. Stąd apel o lepsze oznakowanie tego odcinka pod względem ograniczenia prędkości.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 14.12.2020 13:31

Pani Kopka- sniegu 2 cm i co maja odsniezac te plugi. Informuje Pania ze posypywarka jest z tylu samochodu a nie z przodu! haha.

Mgr Ahrańczyk, 14.12.2020 11:47

Widać towarzystwo troli fejsowych chyba z daleka? Każdy na miejscu wie że Nidek nie należy do gminy Andrychów i władze gminy Andrychów nie muszą odpowiadać na to pytanie mieszkańcom Nidku :-)

ƅarte, 11.12.2020 13:01

Wczoraj i dzisiaj jadąc przez Nidek miałem ochotę założyć łyżwy. W ogóle to ktoś odśnieża (posypuje solą) tą miejscowość ?