reklama

Samochód wypadł z drogi, interwencja straży i policji

, Na sygnale, Wiadomości, 16.03.2023 18:35, red
Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem.
Samochód wypadł z drogi, interwencja straży i policji

W czwartek (16.03) wieczorem służby ratownicze interweniowały w Leńczach, na drodze Leńcze - Przytkowice, gdzie samochód wypadł z drogi. Kierowca jazdę zakończył kilkadziesiąt metrów od drogi, gdzie dachował.

Dwie osoby z poważnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Policja będzie ustalać dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Synoptycy ostrzegają - w nocy drogi mogą być bardzo śliskie, więc warto zachować ostrożność i nie przesadzać z prędkością.

- W nocy z czwartku na piątek oraz piątku na sobotę prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -3°C, przy gruncie do około -6°C. Temperatura maksymalna w piątek od 8°C do 10°C - informują synoptycy z IMGW w ostrzeżeniu wydanym dla naszego regionu.
foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy