Samochód wypadł z drogi i wjechał do ogródka. Kolejny wypadek w tym miejscu [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 01.02.2018 14:05, PG

Bardzo niebezpieczne miejsce w rejonie szkoły w Wieprzu.

Samochód wypadł z drogi i wjechał do ogródka. Kolejny wypadek w tym miejscu [AKTUALIZACJA]

W czwartek (01.02.) po godz. 13:00 na drodze wojewódzkiej – ul. Beskidzkiej - w Wieprzu samochód osobowy wypadł z drogi i wjechał wprost do ogródka jednej z posesji.

Kierująca pojazdem marki fiat punto niedostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi, uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. Spowodowała uszkodzenie tego ogrodzenia. Kierująca trzeźwa. Została ukarana mandatem. Na miejscu nikomu nic się nie stało. - informuje nas rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach Agnieszka Petek.


Dodajmy, że jest to dokładnie to samo miejsce gdzie w październiku ubiegłego roku przewróciła się ciężarówka, której kierowca zmarł na miejscu. Więcej na ten temat tutaj: Koszmarny wypadek w Wieprzu [FOTO]

- Potrzeba kolejnej tragedii żeby ktoś pomógł dzieciom bezpiecznie dojść i wrócić ze szkoły- relacjonuje nam nasz Czytelnik.

Jest to teren w pobliżu szkoły nr 2 w Wieprzu. Codzienne tamtędy dzieci i młodzież idą i wracają ze szkoły. Rodzice bardzo martwią się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Ten niebezpieczny zakręt może przynieść jeszcze wiele tragedii! Władze wojewódzkie ale także gminne powinny jak najszybciej zainteresować się tym tematem i poprawić bezpieczeństwo tego miejsca.


AKTUALIZACJA 01.02.2018 godz. 16:40


Okazuje się, że jeszcze w tym roku w tym niebezpiecznym miejscu zamontowana zostanie bariera ochronna.

Interweniujemy w sprawie zakrętu od lat, czego efektem jest w końcu, to że w zaplanowanym na ten rok remoncie drogi uwzględnione zostało wykonanie bariery ochronnej na tym łuku. Do tego czasu mogę jedynie prosić kierowców od ostrożność w tym miejscu.- przekazuje nam przewodniczący Rady Gminy Wieprz Bartłomiej Westwalewicz.

foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ewa74, 03.02.2018 12:00

a moze wystarczy tylko uzywac mozgu i na zakretach poprostu zwolnic wykonac go wolniej

mysiopysio, 02.02.2018 21:34

Widać iż Marcin1 wszystko wie.... najlepiej błotem obrzucić i się cieszyć nie tędy droga. A tak na marginesie to ja jeżdżę co dziennie tą drogą i widzę niektórych kierowców na tym zakręcie w jaki sposób prowadzą swoje pojazdy,to rozmawiają przez komórkę jadą zbyt szybko niż ustawa przewiduje czy nawet "poganiają" jadącego z przodu aby było szybciej.A ten zakręt wbrew pozorowi nie jest taki łagodny lecz wręcz zdradliwy.Tak więc Marcin1 weź trochę na wstrzymanie i zastanów się o czym i co piszesz.

maria, 02.02.2018 11:57

winna jest kierująca pojazdem zapłaciła parę groszy mandatu i spr. załatwiona nikt nie ma pretensji do osoby która może jest złym kierowcą i powinna zostać ukarana bardzo surowo za stworzenie zagrożenia dla innych osób ale Marcin widzi winę w osobie p. wójt widać Pani wójt z (bez)radnymi zbytnio zajęta podnoszeniem urzędowych pensji i trzymaniem stołka.. Marcin widać że nie wiesz co piszesz.

maria, 02.02.2018 11:55

winna jest kierująca pojazdem zapłaciła parę groszy mandatu i spr. załatwiona nikt nie ma pretensji i osoby która może jest złym kierowcą i powinna zostać ukarana bardzo surowo za stworzenia zagrożenia dla innych osób ale Marcin widzi winę w osobie p. wójt widać Pani wójt z (bez)radnymi zbytnio zajęta podnoszeniem urzędowych pensji i trzymaniem stołka.. Marcin widać że nie wiesz co piszesz.

Marcin1, 01.02.2018 15:02

widać Pani wójt z (bez)radnymi zbytnio zajęta podnoszeniem urzędowych pensji i trzymaniem stołka.... ale spokojnie..do 3 razy...