Samochód uderzył w drzewo, do rannego kierowcy wezwano LPR

, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2019 11:00, red
.

Samochód uderzył w drzewo, do rannego kierowcy wezwano LPR
W sobotę (27.04) do bardzo poważnego zdarzenia doszło w Osieku na ulicy Zielonej. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanemu kierowcy. Do transportu mężczyzny zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 18 – letni mieszkaniec Osieka kierując samochodem marki Skoda stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z jezdni do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia kierujący doznał urazu głowy i został przetransportowany śmigłowcem do jednego z krakowskich szpitali - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

foto: Pomoc Drogowa Zajas

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy