reklama

Samochód dachował w zaroślach, dwie osoby poszkodowane [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 02.09.2018 14:00, red
Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku do którego doszło w niedzielę w południe.
Samochód dachował w zaroślach, dwie osoby poszkodowane [FOTO]
Do zdarzenia doszło w Łękawicy (gmina Stryszów) w rejonie szkoły. Samochód marki citroen dachował tam w zaroślach, daleko od drogi.

Kierowca i pasażer zostali ranni. Pomocy udzielili im strażacy z OSP Łękawica i JRG Wadowice. oraz zespół ratownictwa medycznego. Zostali przewiezieni do szpitala w Wadowicach. Nieoficjalnie wiadomo, że obaj byli nietrzeźwi.

Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.


Strażacy z Łękawicy podkreślają to już kolejny wypadek w tej miejscowości w ostatnich tygodniach.

- W ostatnim czas to kolejny poważny wypadek w naszej miejscowości Apelujemy o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego, zachowywaniu szczególnej ostrożności i NAJWAŻNIEJSZE o zasadzie PIŁEŚ NIE JEDŹ - apelują druhowie z OSP Łękawica.


foto: OSP Łękawica

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomacik, 02.09.2018 13:42

Jak zwykle. Nic nowego. Nietrzeźwy kierowca. Kiedy wreszcie kary za jazdę po alkoholu będą takie że nie będzie się opłacało wsiadac. Całe szczęście że nie zrobili krzywdy innym