Rutkowski na tropie, czy władze w końcu zainterweniują?

, Na sygnale, Wiadomości, 30.12.2019 20:00, DK
Bezradni przedsiębiorcy z powiatu wadowickiego zwrócili się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego.
Rutkowski na tropie, czy władze w końcu zainterweniują?

W poniedziałek (30.12) w hotelu Badura w Wadowicach odbyła się konferencja, na której poruszony został temat m.in. konfliktu firm przewozowych w powiecie wadowickim. Jak informuje portal patriot24:

"Przedsiębiorcy z Wadowic próbują od wielu miesięcy uzyskać pomoc od organów państwowych i samorządowych. Mimo licznych dowodów na wiele przestępstw, sprawcy są nadal bezkarni. Ponieważ urzędnicy lekceważą swoje obowiązki, bezradni przedsiębiorcy zwrócili się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego"

O trudnej sytuacji firm przewozowych Albatros oraz Ilona trans pisaliśmy już wielokrotnie, informując opinię publiczną o konflikcie tych firm z innym przewoźnikiem - firmą BAKO.

Ostatnio sprawą zainteresował się Krzysztof Rutkowski. W wyniku śledztwa Rutkowski Patrol pozyskano wiele cennych informacji, które teraz zostaną przekazane prokuraturze.

Rutkowski zapowiedział, że sprawą może zainteresować się także NIK oraz CBA.

Zobaczcie relację z poniedziałkowej konferencji.A tutaj stanowisko władze powiatu wadowickiego (źródło: patriot24.tv)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

NIE bo NIE, 31.12.2019 10:57

Wielokrotnie informowałem Urząd Marszałkowski o sytuacji na trasie Bielsko - Wadowice... Odnośnie jednego z Andrychowskiego przewoźnika... Nie wykonywanie kursów itp... Nic!!!!

leon, 31.12.2019 01:52

Trzeba chyba przejąć to starostwo żeby ludzie mieli z niego pożytek ( nielicząc tego śmiesznego burmistrza z Łączan )

leon, 31.12.2019 01:52

Ale „burdel”. Pan Burmistrz by do tego nie dopuścił.