Rozpalił ognisko w budynku, usłyszał zarzuty

, Na sygnale, Wiadomości, 06.05.2019 16:00,
Ciąg dalszy opisywanej przez nas sprawy.
Rozpalił ognisko w budynku, usłyszał zarzuty

Jak już informowaliśmy w miniony piątek (3.05) strażacy i policjanci interweniowali po zgłoszeniu o pożarze w budynku przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie.

Mundurowi ustalili, że 55-letni mieszkaniec Andrychowa wtargnął do niezamieszkałego budynku i rozpalił wewnątrz ognisko powodując zniszczenie elementów posadzki na kwotę około 100 złotych.

Wydobywający się z budynku dym zauważyły przechodzące osoby, które poinformowały służby. 55-lalek został zatrzymany i usłyszał zarzut naruszenia miru domowego, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do roku.

- Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. Jednocześnie prowadzone jest w tej sprawie postępowanie w związku z popełnionym przez mężczyznę wykroczeniem tj. uszkodzeniem mienia - informuje policja w komunikacie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy