reklama

Rowerzystka potrącona przez samochód

, Na sygnale, Wiadomości, 27.08.2020 10:37,
Kobieta trafiła do szpitala.
Rowerzystka potrącona przez samochód

Jak informuje policja, w środę (26.08) o godzinie 15.00 służby ratunkowe interweniowały w związku wypadkiem drogowym do którego doszło na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż ulicy Mickiewicza w Kętach.

Jak wstępnie ustalili policjanci 47 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując samochodem marki Ford Mondeo wyjeżdżając z posesji potrącił jadącą na rowerze drogą dla rowerów 39 – letnią mieszkankę gminy Kęty. W wyniku potrącenia rowerzystka doznała urazu głowy oraz ręki w związku z tym została przewieziona do szpitala na leczenie.

- W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


źródło: KPP Oświęcim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy