Rękoczyny w andrychowskim parku miejskim

, Na sygnale, Wiadomości, 19.11.2019 20:00, PG
Chodzenie w nocy po parku miejskim stało się bardzo niebezpieczne.
Rękoczyny w andrychowskim parku miejskim

W ostatnią niedzielę (17.11.) w parku miejskim w Andrychowie doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Jak potwierdza nam oficer prasowy KPP Wadowice mł. asp. Agnieszka Petek około godz.17:00 doszło tam do rękoczynów między osobami nieletnimi.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Andrychowie.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy pobita została młoda dziewczyna. Wskutek szarpaniny trafiła do szpitala. Policja nie chce podawać szczegółów zajścia, ale wiadomym jest że park miejski w Andrychowie stał się niebezpiecznym miejscem. Ostatnio pisaliśmy też o tym, że ktoś na w pobliżu stawu uszkodził kostkę brukową i ją porozrzucał. Więcej na ten temat tutaj: Nocne eskapady w parku. Wyrywanie kostki brukowej najlepszą zabawą

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maciuś, 20.11.2019 07:41

No i co z tego że każdy piszę jak i tak gówno z tym robią gówniarze przesiadują nie pierwszy dzień syf taki po sobie zostawiają pod kamerami siedzą i nikt z tym nic nie robi.

ChojnaZmiana , 20.11.2019 06:18

Niech się ta młodzież cieszy że w Andrychowie nie ma pisiowskiej dyktatury !

krl13, 19.11.2019 20:55

Ktoś ich za wczasu powinien ustawić do pionu. Regularne patrole straży i policji to podstawa. W jeden weekend pouczyć, a drugi już karać. Ciekawe co sie będzie działo na Pańskiej jak tam powstanie ta nowa infrastruktura. Tam to dopiero będzie ciężko to ogarnąć.

ericcartman, 19.11.2019 20:30

Bydło totalne. Rodzi się taka klasa robotnicza, która w przyszłości zapewne będzie żyć z 500+ i zasiłku. Władze powinny wysłać tam patrole, które naliczą sobie od każdego rodzica takiego wypierdka mandat za śmiecenie, palenie, picie i cholera wie co jeszcze. I powinni zamontować tam w końcu działający monitoring.