reklama
reklama

Ratownicy udzielili pomocy kobiecie, która spadła ze skarpy

Na sygnale, Wiadomości, 25.12.2020 10:06,

Ratownicy udzielili pomocy kobiecie, która spadła ze skarpy

W piątek (25.12) po godzinie 9:00 służby ratownicze interweniowały w w Bulowicach przy ulicy Łukowej. Pomocy potrzebowała tam kobieta, która spadła ze skarpy.

Kobieta doznała urazu nogi. Została przetransportowana do szpitala.

- Wzorową postawę okazali przechodnie którzy zauważyli osobę potrzebującą pomocy, zajęli się nią do czasu przyjazdu służb oraz pomogli w dotarciu do docelowego miejsca zdarzenia (jest to jeden z najważniejszych aspektów dla wszystkich służb - osoba podająca dokładny adres i wychodząca na przeciw straży pożarnej, pogotowiu oraz policji znacząco pomaga i skraca czas poszukiwań docelowego miejsca, szczególnie jeśli chodzi o zdarzenia w wolnej przestrzeni gdzie ciężko o dokładna lokalizacje) - podkreślają strażacy z OSP Bulowice.

foto: oswiecim112.pl
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy