Pseudograficiarze zatrzymani na gorącym uczynku

, Na sygnale, Wiadomości, 15.03.2018 09:45, red
Pseudograficiarze zatrzymani na gorącym uczynku

Kilka dni temu, policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, podczas pełnienia nocnej służby, zatrzymali na gorącym uczynku pseudograficiarzy, którzy oszpecili ścianę jednego z budynków.

Mundurowi w trakcie patrolowania miejscowości Chocznia zauważyli dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy malowali sprayem elewację budynku, nanosząc na ścianę czerwoną farbą, pojedyncze litery. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę około 660 zł., a młodzi mężczyźni trafili w ręce wadowickich stróżów prawa. 21 - latkowi i jego o rok starszemu kompanowi przedstawiono zarzut uszkodzenia mienia, do którego obaj się przyznali.

Obaj sprawcy są mieszkańcami powiatu wadowickiego, odpowiedzą przed Sądem za naruszenie art. 288 Kodeksu Karnego, który to czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aladeen_madafaka, 15.03.2018 16:39

"nanosząc na ścianę czerwoną farbą, pojedyncze litery" - ach ci policyjni lingwiści