reklama

Przychodnia stomatologiczna już działa. Wyniki pracowników na covid-19 ujemne

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 28.07.2020 11:00, PG
Na tydzień wstrzymano pracę w przychodni z powodu podejrzenia zakażeniem koronawirusa.
Przychodnia stomatologiczna już działa. Wyniki pracowników na covid-19 ujemne

Jak pialiśmy tydzień temu w poradni stomatologicznej przychodni "Medican" w Andrychowie z powodu podejrzenia korona wirusa u męża jednej z pracownic, wstrzymano pracę.

Pracownicy musieli przejść testy. Jak się okazuje wszystkie są ujemne i we wtorek wznowiono działalność przychodni. Dyrekcja przychodni przysłała w tej sprawie komunikat:

Prosimy o zamieszczenie informacji, iż z dniem 28.07.2020r. została wznowiona działalność poradni stomatologicznej w Andrychowie , ul. Krakowska 91. Informuje, iż pracownikom wykonano testy w kierunku SARS-CoV-2. Wyniki są ujemne. Poradnia przyjmuje po wcześniejszej - telefonicznej rejestracji ( 33 870 42 37 , 33 870 42 36) .

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy