Przybywa kolizji na drogach. Noga z gazu!

, Na sygnale, Wiadomości, 03.08.2018 15:45, PG
Andrychów, Ryczów, Brzeźnica, Wadowice.
Przybywa kolizji na drogach. Noga z gazu!

W piątek (03.08.) tuż po godz. 7:00 rano na andrychowskim rynku doszło do kolizji drogowej. Kierująca samochodem marki fiat panda wykonując manewr cofania na parkingu, nie zachowała należytej ostrożności i najechała na zaparkowany samochód volkswagen polo. Kobieta zastała pouczona przez policję.

W Ryczowie na ul. Krakowskiej po godz. 11:00 także doszło do kolizji. Kierujący samochodem fiat ducato nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu, wskutek czego najechał na tył samochodu mercedes. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Natomiast w Brzeźnicy przed godz. 12:00 kierująca pojazdem volkswagen golf na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem ford fiesta. Sprawczyni została ukarana mandatem i w wyniku obrażeń zabrano ją do szpitala.

Około godz. 13:00 na ul. Lwowskiej w Wadowicach kierująca samochodem marki fiat panda nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i doprowadziła do zderzenia tylnego z toyotą yaris, którą także kierowała kobieta. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 04.08.2018 06:27

jednym slowem standard