Przekroczenie prędkości i kilka kolizji. Tak minął wtorek na drogach powiatu

, Na sygnale, Wiadomości, 23.01.2019 11:30, PG
Andrychów, Wadowice, Stanisław Górny.
Przekroczenie prędkości i kilka kolizji. Tak minął wtorek na drogach powiatu

We wtorek (22.01.) w Wadowicach na ul. Lwowskiej około godz. 14:30 kierujący volkswagenem polo podczas wykonywania manewru cofania najechał na stojący za nim samochód marki ford, czym doprowadził do zdarzenia drogowego. Sprawca został ukarany mandatem.

Około godz. 15:40 w Andrychowie na ul. Krakowskiej nieustalony kierujący, nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd osoby zgłaszającej czyli forda focusa. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi andrychowski komisariat.

W Stanisławiu Górnym około godz. 17:00 policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem volkswagen transporter, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 59 km/h (poruszał się z prędkością 109km/h). Mężczyzna został ukarany mandatem i zatrzymano mu prawo jazdy.

Około godz. 19:40 na ul. Dąbrowskiego w Andrychowie kierująca toyotą yaris podczas skrętu w lewo z ul. Kilińskiego w ul. Dąbrowskiego nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu prawidłowo jadącemu samochodowi fiat panda, w efekcie czego doprowadziła do zderzenia wymienionych samochodów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczyni została pouczona.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy