Przedsiębiorca ze Spytkowic odnaleziony po ponad miesiącu poszukiwań

, Na sygnale, Wiadomości, 01.11.2019 15:35, PG
Tajemnicza sprawa rozwiązana.
Przedsiębiorca ze Spytkowic odnaleziony po ponad miesiącu poszukiwań

Po ponad miesiącu od zaginięcia wadowicka policja poinformowała o odnalezieniu Michała K. ze Spytkowic. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy za granicą kraju.

36 - latka szukano od 26 września, kiedy to ostatni raz widziano go w Zatorze. Potem odnaleziono jego samochód w Andrychowie. Do poszukiwań zaangażowano wszystkie służby. Przyłączyli się też mieszkańcy.

Mieszkaniec Spytkowic jest właścicielem firmy budowlanej, która obecnie wykonuje trzy duże inwestycje na terenie powiatu oświęcimskiego. Po jego zaginięciu prace remontowe przerwano.

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 02.11.2019 09:07

Niestety MN jest mało rzetelną "pogodynką" cytuje (...) nawet starostwo w oświęcimiu informuje że za niektóre prace jego firmy nie wypłaciło jeszcze ani złotówki, i nie pisz że "trzeba było wracać" bo on nie wrócił, policja informuje że go odnalazła w sensie że wie gdzie jest, póki co na pewno nadal jest za granicą tylko policji udało się ustalić miejsce pobytu, do czasu sądowego nakazu zatrzymania (jeśli oczywiście są podstawy do tego) jest tylko osoba poszukiwaną a teraz już nawet tyle nie. (...)

Keson, 02.11.2019 08:55

Jak pojechał na wakacje i nikomu nic nie powiedział to powinien ponieść konsekwencje. Jak go porwali to powinni ponieść konsekwencje bandyci. TAK CZY SIAK najbardziej UCIERPIAŁA RODZINA. Ale diabeł tkwi w szczegółach, czy rodzina aby na pewno nic nie wiedziała ????

barte, 01.11.2019 22:50

Żenada coraz więcej takich dziwnych zaginięć.Dziwne że w czasach internetu ludzie na coś takiego się decydują

ChojnaZmiana , 01.11.2019 17:16

Ale gdzie został odnaleziony to nie łaska napisać ?

xpek, 01.11.2019 17:01

teraz powinien zabulić za akcję poszukiwawczą