reklama

Prokuratura wydała komunikat w sprawie tragedii w Stryszowie

, Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2020 11:35, red
Trwa śledztwo mające wyjaśnić okoliczności sobotniej tragedii.
Prokuratura wydała komunikat w sprawie tragedii w Stryszowie

Jak już informowaliśmy, w sobotę (5.12) grudnia w godzinach popołudniowych w Stryszowie koło Wadowic doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W trakcie akcji gaśniczej, w pomieszczeniach tego budynku ujawniono ciała dwóch osób, mężczyzny i kobiety. Jedna osoba doznała obrażeń ciała.

Po zakończeniu akcji gaśniczej, prokurator przeprowadził na miejscu oględziny miejsca zdarzenia i zwłok.

- Zwłoki zostały skierowane do ZMS CMUJ w Krakowie celem przeprowadzenia sekcji zwłok oraz ustalenia przyczyny zgonu. Z uwagi na panujące na miejscu zdarzenia warunki, prokurator kontynuował oględziny miejsca zdarzenia również 6-tego grudnia br., zabezpieczając ujawnione ślady i dowody. Zabezpieczono także ujawniony monitoring oraz są przesłuchiwani ustaleni świadkowie - informuje Prokuratura Okręgowa w Krakowie.

Sprawa prowadzona jest przez Prokuraturę Rejonową w Wadowicach.

- Postępowanie prowadzone jest pod kątem doprowadzenia do śmierci dwóch osób i spowodowania pożaru - informuje krakowska prokuratura.

Jak dotąd sprawca bądź sprawcy nie zostali zatrzymani.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy