reklama

Problemy z wyjazdem nad morze. Usterki w autokarach

, Na sygnale, Wiadomości, 17.07.2021 11:38,
W piątek (16.07) wieczorem harcerze z Hufca Ziemi Wadowickiej mieli wyjechać na obóz wakacyjny nad morze. I wyjechali, ale z kilkugodzinnym opóźnieniem.
Problemy z wyjazdem nad morze. Usterki w autokarach
Wyjazd był z Wadowic. Pojawiły się jednak problemy w dwóch z trzech podstawionych na miejsce autokarów. Wadowicka policja nie dopuściła ich do jazdy z powodu usterek technicznych (m.in. stłuczone lusterko, korozja).

Dopiero po kilku godzinach przewoźnik podstawił na miejsce nowe autokary. Ostatecznie wycieczka wyjechała dopiero około północy.

Policja przypomina, że osoby uczestniczące w zorganizowanych wyjazdach, jak również organizatorzy tych wyjazdów mogą zgłaszać policji ten fakt – najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem. Policja przyjedzie na miejsce i sprawdzi pojazd, uprawnienia kierowcy itp. Wszystko dla bezpieczeństwa podróżnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy