reklama

Pożar w domu mieszkalnym. Są ofiary śmiertelne [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 05.12.2020 16:10, PG
Tragiczne wieści ze Stryszowa.
Pożar w domu mieszkalnym. Są ofiary śmiertelne [AKTUALIZACJA]
W sobotę (05.12.) około godz. 14:00 z niewyjaśnionych przyczyn doszło do pożaru jednego z domów mieszkalnych w miejscowości Stryszów (powiat wadowicki). W środku uwięzionych zostało dwóch mężczyzn i kobieta. Na miejscu działania prowadzi 5 zastępów JRG Wadowice oraz 6 jednostek OSP.


- W wyniku prowadzonych działań ratowniczo - gaśniczych stwierdzono dwie ofiary śmiertelne i jedną osobę poszkodowaną, która została zabrana do szpitala. - przekazuje nam rzecznik PSP Wadowice mł. bryg. mgr inż. Krzysztof Cieciak.

Prawdopodobnie było to podpalenie. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy w domu tym doszło do bójki. Ofiary posiadają rany kłute od noża.

Jak podał portal RMF FM, sprawcą zbrodni ma być 32-latek, który wraz z kolegą pobił swojego wujka, kuzyna i jego matkę, a następnie związał ich i podpalił dom. Jeden z pobitych zdołał uciec przez okno i wezwać pomoc. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Przyczyny tych tragicznych zdarzeń będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratury. Trwają poszukiwania sprawców.

Nieoficjalnie: na terenie powiatu wadowickiego trwa obława na sprawców podpalenia domu w Stryszowie.


Aktualizacja, 05.12.2020, g. 18:50


foto: screen dk52info, wadowice112

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy