reklama

Pożar samochodu, zderzenie na krajówce

, Na sygnale, Wiadomości, 25.01.2022 06:30,
Strażacy w akcji.
Pożar samochodu, zderzenie na krajówce
We wtorek (25.01) po godzinie drugiej w nocy strażacy zostali wezwani do Wysokiej k. Wadowic, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego.

- O godzinie 2:27 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego. Ogień rozprzestrzeniał się szybko. Na szczęście kierowca zdążył bezpiecznie opuścić pojazd i wezwać pomoc.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy całkowicie objęty pożarem samochód marki Peugeot - informują strażacy z OSP Wysoka.

Natomiast około godz. 6:00 w Tomicach na drodze krajowej nr 28 doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym. Busem podróżowały 4 osoby. Nikomu nic się nie stało.

Na miejscu interweniowali strażacy oraz policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Pozostaje jedynie o ostrożną jazdę. Do południa w całym regionie mogą występować słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

Pożar w Wysokiej, foto: OSP Wysoka


Kolizja w Tomicach, foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy