Pożar sadzy, zatrucie tlenkiem węgla i wypadek [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 22.12.2018 18:00, red

Przedświąteczna sobota nie do końca jest spokojna.


Pożar sadzy, zatrucie tlenkiem węgla i wypadek [FOTO]

W sobotę wieczorem strażacy interweniowali w Wieprzu na ulicy Spokojnej. Samochód uderzył tam w drzewo. Auto jest roztrzaskane, a kierowca został przewieziony karetką do szpitala.

Wcześniej andrychowscy strażacy interweniowali w jednym z domów przy ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie, gdzie zapaliły się sadze w kominie.

Po południu służby ratunkowe interweniowały także w związku z zatruciem tlenkiem węgla. Zgłoszenie dotyczyło mieszkańca Andrychowa i do jego miejsca zamieszkania pojechali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego, ale okazało się, że mężczyzna zatruł się w... Wadowicach w jednym z budynków, gdzie wcześniej przebywał i wykonywał prace przy piecu.

Ponadto w sobotę w Brodach k. Kalwarii strażacy usuwali drzewo powalone na ogrodzenie.

Zdjęcia z wypadku w Wieprzu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy