reklama

Pożar przy stolarni. Zagrożone były budynki

, Na sygnale, Wiadomości, 12.03.2023 12:34, eł
Z dymem poszło składowane drewno.
Pożar przy stolarni. Zagrożone były budynki

Mimo pięknej aury, niedzielne przedpołudnie (12 marca) nie było zbyt spokojne dla strażaków z powiatu wadowickiego. Doszło bowiem do pożaru, który mógł mieć poważne konsekwencje.

Z nieznanej na razie przyczyny zaczęło się palić drewno składowane przy stolarni w Barwałdzie Średnim. Gdy służby ratunkowe dostały informację o tym zdarzeniu, na miejsce zostały wysłane liczne zastępy straży pożarnej, głównie z gminy Kalwaria Zebrzydowska, ale też zawodowcy z Wadowic. Przyjechała również policja.

Sytuacja była niebezpieczna, ponieważ ogień mógł się rozprzestrzenić na zabudowania. Na szczęście, udało się tego uniknąć. W ciągu kilkudziesięciu minut strażacy ugasili pożar i opanowali sytuację. Nikomu nic się nie stało.

Foto: Patryk Knapczyk

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy