reklama
reklama

Pożar na ważnej trasie. Płomienie buchały wysoko

Region, Sucha Beskidzka Na sygnale, Wiadomości, 31.07.2024 21:01, eł

Samochód płonął jak pochodnia.

Pożar na ważnej trasie. Płomienie buchały wysoko

Na zakopiance w Naprawie (powiat suski) w środę wieczorem (31 lipca) zapalił się samochód osobowy z przyczepą kempingową. Doszło do tego na jezdni przeznaczonej do ruchu w kierunku Krakowa.

W przyczepie znajdowała się butla gazowa. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Na miejscu pożaru działają strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rabce-Zdroju oraz Ochotniczych Straży Pożarnych w Naprawie, Jordanowie i Skomielnej Białej. Nie brakuje też policji. Utrudnienia w ruchu są duże i to w obydwu kierunkach.

Foto: Małopolska Alarmowo


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy