Pożar na Olszynach. Ewakuowano mieszkańców

, Na sygnale, Wiadomości, 15.05.2018 15:45, WB
W części Andrychowa może nie być prądu.


Pożar na Olszynach. Ewakuowano mieszkańców
We wtorek po południu doszło do pożaru transformatora na osiedlu Olszyny w Andrychowie. Transformator znajduje się jednym z budynków.. Z mieszkań ewakuowano ok. 20 osób.

Sytuacja jest już opanowana. Nikomu nic się nie stało.

W części Andrychowa może nie być prądu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

repart, 24.05.2018 15:13

Pożar transformatora w bloku na Olszynach a potem rozkopywanie pod blokiem okablowania to nic na tle tego co możliwe że niebawem stanie się na tym osiedlu oddanym do użytku 60 lat temu! To znaczy także że podziemne rury kanalizacji ściekowej mają ponad 60 lat ! A nad nimi porusza po jazdniach osiedlowych się dziesięć razy więcej 10 razy cięższych samochodów także wielkich ciężarówek dostawczych. Wcale się nie zdziwię jak zapadające się szambo osiedlowe wybuchnie fekaliami w pobliżu Wieprzówki niemal na skalę wydarzeń z Gdańska... Idżcie i zobaczcie jak zapadnięty jest chodnik i jezdnia po blokiem nr 23 dosłownie 3 metry od rozkopanego kabla transformatora. Nie ma to jak takie szambo przed wyborami w odległosci 1000 m od magistratu!