reklama

Pożar domu. Nie żyje mężczyzna [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 10.04.2021 10:50, foto: oswiecim112.pl
W sobotę (10.04) o godzinie 1:15 służby ratunkowe interweniowały w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru domu jednorodzinnego, do którego doszło w Grojcu na ulicy Beskidzkiej.
Pożar domu. Nie żyje mężczyzna [FOTO]

Przed wejściem do domu strażacy odnaleźli starszego mężczyznę niedającego oznak życia, w związku z tym rozpoczęli jego reanimację, którą kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety mężczyzna nie odzyskał funkcji życiowych. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policjanci ustalili, że jest to 80 – letni właściciel posesji. Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, na podstawie której określona zostanie przyczyna zgonu.

Strażacy akcję ratowniczo-gaśniczą prowadzili przez blisko 4 godzin i brało w niej udział siedem jednostek Straży Pożarnej.

W trakcie dalszych czynności śledczy ustalą okoliczności w jakich doszło do pożaru, natomiast jego przyczynę określi biegły sądowy z zakresu pożarnictwa.
źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy