Poważny wypadek, śmigłowiec zabrał rannego motocyklistę [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 09.10.2017 07:54, (red)
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia ratunkowego przetransportowano do szpitala motocyklistę rannego w porannym wypadku na drodze Andrychów - Zator.
Poważny wypadek, śmigłowiec zabrał rannego motocyklistę [FOTO]

Do wypadku doszło w poniedziałek (9.10) przed 7 rano w Gierałtowicach, na drodze wojewódzkiej łączącej Andrychów z Zatorem.

Policja ustala dokładnie przyczyny tego zdarzenia.

Policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Zatora motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym oplem astrą.

Na miejscu inteweniowali strażacy zawodowi, ochotnicy, zespoły ratownictwa medycznego.

Kierowca motocykla odniósł poważne obrażenia. Zdecydowano, że do szpitala zostanie przetransportowany śmigłowcem LPR, który lądował na pobliskiej łące.

Zobaczcie zdjęcia z Gierałtowic.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 09.10.2017 21:05

Trochę krótka prosta żeby próbować zamknąć budzik.

Ca-ro, 09.10.2017 15:37

Za taką jazde i spowodowanie wypadku powinien płacić z własnej kieszeni głupota kosztuje za leczenie ,akcje policji i transport śmigłowcem,dość pobłażania dla szleńców