reklama

Poważny wypadek na drodze krajowej

Na sygnale, Wiadomości, 12.01.2023 13:13, eł

Zderzyły się trzy pojazdy.

Poważny wypadek na drodze krajowej

W Jordanowie, na ruchliwej ulicy 3 Maja (drodze krajowej nr 28) 12 stycznia doszło do zderzenia trzech pojazdów – dwóch samochodów osobowych i jednego ciężarowego.

Ze wstępnych informacji przekazanych nam przez policję wynika, że przed 12.00 kierowca skody jadący ulicą 3 Maja zatrzymał się, zamierzając skręcić w drogę podporządkowaną. Gdy ustępował pierwszeństwa samochodom jadącym z naprzeciwka, w tył jego auta stuknęła toyota. Pchnięta skoda wjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym DAF. W wypadku ucierpiał kierowca skody, który został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Droga krajowa jest na razie całkowicie zablokowana. Dla kierowców wyznaczono objazd przez Bystrą Podhalańską.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy