reklama

Potrącił rowerzystkę i uciekł

, Na sygnale, Wiadomości, 28.08.2018 13:00, red
Policjanci z drogówki poszukują kierującego srebrnym fiatem cinquecento o początkowych nr rejestracyjnych KOS..., który potrącił 28-letnią rowerzystkę.
Potrącił rowerzystkę i uciekł
Do wypadku doszło we wtorek (28.08) około 6:30 w Bielsku-Białej na Rondzie Hulanka. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannej pomocy. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Z ustaleń policji wynika, że około 40-letni kierujący fiatem cinquecento jechał ul. Cieszyńską w kierunku ul. Andersa. Na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Kobieta przewróciła się, doznając niegroźnych obrażeń ciała. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić poszkodowanej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadkowie relacjonowali, że samochód sprawcy - fiat cinquecento - był na numerach rejestracyjnych rozpoczynających się od KOS..., a więc z powiatu oświęcimskiego.

- Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej Policji - nr tel. 33 8121255, nr alarmowy 112 - apelują policjanci z drogówki z Bielska-Białej.


źródło: bielska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy