Potrącenie rowerzysty. W czwartek specjalna akcja policji na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2019 18:25, red
Do wypadku doszło w środę (13.11) wieczorem.
Potrącenie rowerzysty. W czwartek specjalna akcja policji na drogach

Rowerzysta potrącony został na ulicy Zegadłowicza w Wadowicach, w okolicach Lidla. To bardzo niebezpieczne miejsce. Często dochodzi tam do wypadków z udziałem pieszych czy rowerzystów.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Poszkodowanej osobie pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego.

Takich zdarzeń przybywa zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

W czwartek (14.11) policja w całym kraju zaplanowała specjalną akcję pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego".

- Funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierujących samochodami wobec pieszych i użytkowników rowerów. Szczególną opieką zostaną objęte przejścia dla pieszych oraz przejazdy dla rowerzystów usytuowane na ruchliwych drogach oraz takie, na których doszło do wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego - zapowiadają policjanci.

foto: DK52info

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy