reklama
reklama

Potrącenie rowerzysty. Poszukiwani świadkowie i kierowca [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 09.07.2024 12:06,
Nadal już udało się ustalić sprawcy potrącenia.
Potrącenie rowerzysty. Poszukiwani świadkowie i kierowca [VIDEO]
Jak już informowaliśmy, 1 lipca roku o godzinie 20:00 do Komisariatu Policji w Kętach zgłosił się 55 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Mężczyzna powiadomił, że przed godziną 17:00, jadąc na rowerze ulicą Spacerową w Kętach w pobliżu skrzyżowania z ulicą 3 – go Maja, jadący przed nim samochód wyprzedził go po czym nagle zahamował, wtedy chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem rowerzysta również gwałtownie zahamował, w wyniku czego wywrócił się na jezdnię doznając urazu łokcia i kolana.


Po tym zdarzeniu kierowca samochodu odjechał. Pierwszej pomocy rowerzyście udzielili inni uczestnicy ruchu drogowego.

- Aktualnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia, w tym również danych osobowych kierowcy samochodu prawdopodobnie marki Skoda lub Fiat Stilo koloru niebieskiego, biorącego udział w zdarzeniu. W związku z powyższym o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500, proszeni są również świadkowie tego zdarzenia drogowego - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Od Czytelnika otrzymaliśmy nagranie, wykonane chwilę po tym zdarzeniu.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy