reklama

Potrącenie pieszej na pasach. Policja apeluje do kierowców o zmniejszenie prędkości

, Na sygnale, Wiadomości, 06.03.2020 09:40,
Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości i większą uwagę na drodze.
Potrącenie pieszej na pasach. Policja apeluje do kierowców o zmniejszenie prędkości

Jak informuje policja, w czwartek 95.03) o godzinie 16.40 w Kętach na ulicy Sobieskiego doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Opel Corsa, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych wraz z rowerem, mieszkankę powiatu bielskiego. W wyniku potrącenia piesza doznała jedynie stłuczeń, w związku z tym sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości i większą uwagę na drodze zwłaszcza, gdy zbliżają się do przejścia dla pieszych czy też poruszają się drogą bez chodnika. Brak uwagi kierowcy, pieszego może kosztować życie.

źródło: policja, foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy